Fridge magnet wooden gears

Зустріч юних лісівників області

  • Подобається0Не подобається
  • 19 Лютого 2012, 20:35


Вставало зимове сонце. Мороз набирав сили. Тиснув так, що аж перехоплювало подих. Але це не стало перешкодою для юних лісівників Бершадщини, які взяли участь у навчальнометодичному семінарі з питань діяльності учнівських лісництв області та їх участі у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», який проходив на базі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Гостинно зустрів членів шкільних лісництв Сумівської, Флоринської шкіл Бершадського району та Гущинецької школи Тиврівського району начальник пресслужби Вінницького ОУЛМГ С.Т. Вовк, який запросив школярів до лісівничого екологопросвітницького центру, де й відбувся семінар. Розпочав його роботу перший заступник начальника Вінницького ОУЛМГ В.І. Діденко, який провів своєрідну віртуальну екскурсію лісовими стежками Вінниччини, розповів про цікаву і водночас складну лісівничу працю, про досягнення лісівників усієї області.

З захопленням розглядали діти експозиції лісівничого центру. Тут вражає все: цікава архітектура самого адміністративного будинку управління, змістовні експозиції про видатних вчених-лісоводів, про роль науки у веденні лісового господарства, види дерев Подільських лісів, макети, знаряддя праці лісівників, інформація про Державні лісгоспи Вінниччини, документи, світлини. Зацікавив усіх куточок флори і фауни Поділля. Тут і зубр, і козуля, і вовк, і лісовий кіт, і фазан, і качка. Цікаву інформацію про лісову фауну отримали діти від начальника відділу мисливського господарства В.А Мельника.

А потім школярі, зокрема лісничий шкільного лісництва «Юні друзі лісу» Сумівської школи Наталія Шевчук та лісничий шкільного лісництва Флоринської школи Микола Мазур розповіли про те, чим сьогодні живуть шкільні лісництва Вінницького краю. Це і підгодівля звірів в лісі, лебедів, качок на річці Південний Буг, написання науково-дослідницьких робіт, виготовлення шпаківень, проведення пропагандистської роботи серед населення, підготовка до участі в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Учні обміня ли ся досвідом роботи, знайшли нових друзів, почули цінні поради про те, як вирощувати ліс від лісівників-професіоналів, які дуже багато зусиль докладають для того, щоб зростити собі гідну лісівничу зміну. І зачинателем, ініціатором цього є начальник Вінницького ОУЛМГ Анатолій Омелянович Бондар, який поособливому, по-батьківські ставиться до дітей, в яких бачить майбутнє своєї держави.

Наша участь у цьому зібранні стала можливою завдяки директору ДП «Бершадське лісове господарство» М.В. Краснєєву, начальнику відділу освіти Бершадської РДА Л.І. Дзюбенко, головному лісничому Бершадського лісгоспу В.А. Сташенку, які завжди підтримують наші починання, добрі справи і хочуть, щоб діти зростали розумними, добрими, справедливими, справжніми патріотами своєї України.

Галина ГУЗ, директор Сумівської школи.


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
8 фото   
<b>Свято Трійці в Березівці</b><br />Свято Трійці, яке цьогоріч відзначалося 12 червня, - одне із найбільших християнських свят. Його ще називають...
14 фото   
<b>ШУМИЛІВ</b><br />
2 фото   
<b>Хоч і хутірець, та світу тут не кінець</b><br />На колишньому хуторі імені Жданова в Осіївці колись було 84 двори. Нині житлових будинків, у яких ще хтось проживає,...
18 фото   
<b>БЕРІЗКИ-БЕРШАДСЬКІ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Поташня
Яланецький Олексій Сергійович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.02.45. Похов. м. Ільзенбург, Німеччина.

З історії Бершаді
Роки соціалістичних перетворень були наповнені для трудівників Бершаді досягненнями у розвитку культури, охорони здоров'я. Про щасливе життя робітників, селян та службовців міста за радянських часів, їх трудові звершення розповідала районна газета «Соціалістичний шлях», що почала виходити з 1932 року. 1936 року в новому приміщенні відкрили бібліотеку. Молодь набувала знання в середній,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Зустріч юних лісівників області - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники