Fridge magnet wooden gears

"Прагну йти на зустріч людям"

  • Подобається1Не подобається
  • 20 Серпня 2010 р

На знімку: П.М. Гоцуляк.

П’ятнадцятирічним юнаком пішов у світи після закінчення восьми класів Флоринської середньої школи Петро Гоцуляк. Рано розпочав він і свою трудову діяльність. Точкою відліку вважає практику в Вінницькій механізованій колоні №12, коли навчався в Брацлавському сільськогосподарському технікумі. Студенти брали участь в електрифікації села Мирного Барського району.

Справжньою школою життя Петро Миколайович вважає службу в армії. Що цікаво: він, сільський хлопець, правда, з середньо-технічною освітою на той час, виконував обов’язки енергетика будівельного управління. Так, це було престижно, цікаво, але важко уявити собі, наскільки відповідальною була офіцерська посада.
Після служби в армії хлопця охоче прийняли на роботу на підприємстві електромереж. Розпочинав техніком, інженером електролабораторії. Потім очолив міжгосподарську електротехнічну групу (нині райагропроменерго) при управлінні сільського господарства. Обслуговуючу організацію, за словами П.М.
Гоцуляка, довелося створювати практично з нуля. Завдяки наполегливості, ентузіазму колективу вдалося створити непогану матеріально-технічну базу, що давало змогу якісно і своєчасно обслуговувати електроустановки сільгосппідприємств району. Паралельно Петро Миколайович навчався і закінчив Українську сільськогосподарську академію.
Був період, а це майже п’ять років, коли П.М. Гоцуляк працював директором комбінату побутового обслуговування. Коли приймав це складне господарство, комбінат займав 24-те місце в області серед споріднених підприємств. За кілька років вдалося розширити мережу надання побутових послуг населенню і піднятися на шосте місце.
В перші роки незалежності нашої держави Петро Миколайович працював першим заступником представника Президента України в Бершадському районі.
Саме тоді завершувалося будівництво третьої міської школи, асфальтувалися дороги від Війтівки до Красносілки та від Флорино до Лісничого, зароджувалося мале підприємництво. Довелося вирішувати й чимало соціальних питань.
Трудова біографія П.М. Гоцуляка тісно переплетена з Бершадськими електромережами. Як директор підприємства, Петро Миколайович дбав про зміцнення його матеріально-технічної бази, створення належних умов праці робітників та їх відпочинку. Саме при ньому було організовано диспетчерську, збудовано майстерню, введено ряд нових технологій.
Петро Миколайович із задоволенням пригадує часи, коли він працював помічником-консультантом народного депутата України М.В. Сокирка. Зустрічі, спілкування з людьми, допомога їм у вирішенні проблемних питань – то незабутні враження. Саме тоді П.М. Гоцуляк значно активізував свою громадську діяльність. Він депутат районної ради кількох скликань, нині очолює районну організацію політичної партії „Наша Україна”. І ось уже три роки працює в органі місцевого самоврядування – спочатку начальником організаційного відділу, нині – керуючим справами виконавчого апарату районної ради.
– Доля випробовувала мене на різних посадах, – говорить Петро Миколайович, – але де б я не працював, до мене завжди йшли люди. Я ж в свою чергу завжди прагну йти їм назустріч, чимось допомогти, підтримати.
З роками прийшли досвід, життєва мудрість. Незчувся, як опинився на порозі свого шістдесятиліття, яке відзначатиме днями. Озираючись на пройдений шлях, маючи досвід роботи як на технічних посадах, так і у владі, П.М. Гоцуляк зазначив: з людьми працювати важче, але приємніше, особливо, коли ти йдеш їм назустріч, допомагаєш.
Важливе місце в житті посідає родина.
Разом з дружиною Тамарою Петрівною, медсестрою центральної районної лікарні, з якою в парі вже 37 років, виховали сина і дочку, мають двох внучок – Машу і Катю. До речі, молодша з них, Катя Масенко – чемпіонка України з блискавичних шашок-64, срібна призерка країни з міжнародних шашок100.
А ще Петро Миколайович пишається своїм садом, в якому близько трьохсот слив, груш, яблунь, абрикос. Власноручно посадив і доглядає його. Понад три десятиліття займається бджільництвом, нині має 20 бджолосімей і мріє зробити пересувну пасіку. П.М. Гоцуляк досі полюбляє лижний і велосипедний спорт, має розряди, щоранку обливається холодною водою, загартовується.
Зичимо ювіляру міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі, радості у житті і поваги від людей.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
26 фото   
<b>ТЕОФИЛІВКА</b><br />
4 фото   
<b>У світі можна жить без еталонів</b><br />Головною темою на пленарному засіданні сесії Бершадської районної ради, що відбулась 25 травня, було питання...
3 фото   
<b>Свіча пам'яті не згасне</b><br />Маловідомою й досі залишається трагічна сторінка історії Голокосту на території Трансністрії – від Дністра до...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Горбатюк Василь Антонович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Прагну йти на зустріч людям" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники