Fridge magnet wooden gears

Як той добрий ангел

  • Подобається0Не подобається
  • 4 Березня 2011, 09:00

На знімку: сім’я Дугельних.

Можливо, декому з наших читачів щастило бачити і чути по телевізору цю жінку – красиву, розумну, ерудовану. Тетяна Миколаївна – сімейний психолог-психотерапевт, засновник і провідний експерт Центру психології сім’ї «Лелека», автор ідеї, видавець і головний редактор психологічного журналу для творчого розвитку і самопізнання «Начни с себя!», а ще переможець психологічного конкурсу «Аніма» у номінації «Психолог-експерт-2009» і лауреат багатьох конкурсів. Серед них особливе місце займає звання «Жінка третього тисячоліття».

Мені це ім’я стало відомим зовсім недавно, коли її мама, Катерина Іванівна Цюнь, працівниця Бершадського ра йонного відділу культури і туризму, принесла надзвичайно гарно, з великим смаком оформлену книгу своєї доньки Тетяни Дугельної «И Создал Женщину…». І хоч видання призначене для жінок, бо ж помічене як практичний посібник по відродженню божественної жіночності, я з великою цікавістю спочатку переглянув книгу, а далі час від часу заглядаю і читаю її мудрі поради, звернення до напрацювань представників багатьох поколінь, філософських притч, переказів, казок та афоризмів. Та в першу чергу увагу читачок привернуть легкі та ефективні поради для відновлення і формування в собі рис, які повинна мати Жінка-Богиня.

Книга дає вичерпні відповіді на те, як провести очищення свідомості від негативного минулого, позбавитися безпідставних переживань. Та головне, що ця книга вчить любити, дякувати, зціляти, творити. Авторка щиро і щедро ділиться власним досвідом досягнення справжнього жіночого призначення. Одним словом, це посібник, дороговказ на шляху проходження непростого жіночого буття.

Звичайно ж, я впевнений, що книгу з інтересом прочитають не тільки жінки, а й чоловіки. І це їм, безумовно, допоможе глибше пізнати психологію жінки, змінити на краще ставлення і до своїх коханих, і до матерів, і до тещ, взагалі до близьких людей.

Втім, розповідати про книгу далі не буду. Якщо читачів зацікавить це видання, вони його знайдуть і прочитають, тим більше, що авторка – наша землячка. Вона народилася в Джулинці, а потім жила і навчалася в Бершаді, де закінчила вісім класів. Продовжила навчання у Вінницькому медичному училищі, яке закінчила з відзнакою. Мала запрошення продовжити навчання далі у медичному інституті. Але вирішила змінити долю і вступила до Київського міжнародного університету лінгвістики і права, який, до речі, теж закінчила з відзнакою. У цьому навчальному закладі гордяться своєю випускницею, її портрет – на Дошці пошани кращих вихованців «Гордість університету». Обрала своїм фахом галузь, яка теж лікує і підтримує людину, тільки не тіло, а душу.

Ця галузь – психологія і психотерапія в усіх їх проявах та видах.

Разом із чоловіком, колишнім військовослужбовцем, Віталієм Юрійовичем організували в Києві Центр психології сім’ї «Лелека», де дружина є засновником, а чоловік – директором. Тут працює десять висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей – переважно психологи та педагоги. Люди звертаються до них за допомогою з різних питань – складних життєвих ситуацій, усіляких сумнівів та комплексів. Це не так просто – допомогти людині зробити правильний крок, підтримати і зрозуміти, розвіяти сумніви та страхи. Тетяну Миколаївну і Віталія Юрійовича знають не тільки в Києві, а й в різних куточках України. До них звертаються за допомогою з Одеси, Криму та інших областей.

Про їхній неординарний заклад ви дізнаєтеся з персонального авторського сайту polelubvi.in.ua. Тут можна також ближче познайомитися з неординарною жінкою Тетяною Дугельною, одержати інформацію про тренінги та семінари, які проводить Центр. Зрештою, зв’язатися з нею за телефонами, номери яких також ні для кого не є секретом. Адже у багатьох випадках саме психологи рятують людей від необдуманих і фатальних вчинків.

Звичайно ж, і самим психологам потрібні години відпочинку, час для відновлення сил. Найпершу відраду наша землячка знаходить у родині, вони з чоловіком виховують двох доньок. Старша Вікторія без жодних сумнівів пішла в житті маминою стежиною, обрала той самий навчальний заклад, який закінчила Тетяна Миколаївна, зараз навчається вже в магістратурі. А молодша Настуся ще школярка. Дружна сім’я не тільки об’єднана спільними захопленнями, тут глибоко шанують національні традиції, часто звертаються до коренів свого роду. Як мінімум, раз на три місяці приїздять на малу батьківщину матері. І намагаються вирушати зі столиці не з порожніми руками. Так, своїм обов’язком вважають привозити подарунки Джулинській школі-інтернату.

Буквально кілька днів тому вийшла нова книга Тетяни Дугельної – «Усмішка Душі». Це знову ж таки незвичний жанр – гармонізуючі казки про радість і любов. Казки для дорослих, які забули, що були дітьми, та для дітей, котрі стануть дорослими. Це книга-альбом, до кожної казки додано ілюстрацію для розфарбовування. Тож кожен зможе почати творити свою реальність разом з автором.

…Є у нашої землячки цікаве захоплення – вона колекціонує фігурки ангелочків. Мабуть, це не випадково, бо вона й сама, як той добрий янгол, дарує людям любов, своїм життям освітлює шлях іншим.

І завершу свою розповідь про чудову жінку – доньку, дружину, маму, неординарну особистість – словами з її книги «И Создал Женщину…»: «І створив Жінку… Хто Він? Для чого Він її створив? Чому вона так відрізняється від чоловіка? За що Він її так любить, що дав їй стільки сил? Яку місію Він вклав у своє творіння?

Я впевнена, що Він знав, що творив. Це був унікальний творчий процес Всевишнього. Це було краще із творінь Творця. Він створив особливу сутність. Він хотів, щоб на землі був хтось, хто зможе творити, як Він. Творити нове життя. Так з’явилася Жінка».

А далі ми читаємо і дізнаємося, що Жінка була створена для краси і гармонії, для любові і пристрасті, для ласки, істини і правди. І створена вона як Священний Грааль – чаша Життя. І саме вона, жінка, дає світові нове Життя, продовжує Вічність на Землі.

Федір ШЕВЧУК.


Дивіться також в розділі  Вдома
» 30.04.2015 У весняно-літній період для кожного з нас, особливо ж для любителів лісових прогулянок, існує ризик підхопити захворювання, про яке далеко не всі знають. Хвороба Лайма (бореліоз) діагностується лише у 40% випадків, причому самолікування або...
» 25.03.2014 У Бершадь родина Кобзіних переїхала із селища Городниці, що на Житомирщині. Привезли із собою не тільки свої звички, а й уподобання і рецепти поліських страв. Одна з них – холодна юшка з грибами та рибою. Без неї на їхній малій батьківщині не...
» 01.01.2014 Ялинки для новорічних потреб можуть мати три варіанти походження: а) бути спеціально вирощеними, б) бути отриманими внаслідок санітарних рубок та прорідження молодих насаджень, в) бути плодом браконьєрського про- мислу. В Україні дуже поширилося...
» 10.12.2013 Пропонуємо кілька порад, які допоможуть зменшити рахунки за електрику, без шахрайських методів.
» 24.11.2013 Як боротися зі стресом
» 09.11.2013 Хронічна серцева недостатність
» 26.08.2013 Життєдайна сила материнського молока
» 30.07.2013 Як сили відновити?
» 02.06.2013 Бережіть себе і будьте здорові
» 02.12.2012 Як запобігти інсульту?
Всі статті розділу Вдома »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
3 фото   
<b>Міжрегіональна науково-практична конференція науковців та вчителів хімії Бершадського району</b><br />За даними районного методкабінету відділу освіти райдержадміністрації 27 вересня 2011 року в рамках року хімії в...
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
2 фото   
<b>Керівництво району перевіряє роботу організацій на території міста</b><br />Голова Бершадської райдержадміністрації Олександр Снігур та голова районної ради Михайло Бурлака 1 лютого 2012 року...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Березівка
Чернега Іван Ілліч (1927) 1927 р., українець. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 04.02.46. Похов. м. Конотоп.

З історії Бершаді
До складу підпільних груп, кількість яких зростала, вступали все нові члени. В березні 1943 року для координації розгалуженої сітки підпілля та керівництва двома партизанськими загонами підпільний райком КП(б)У створив Раду на чолі в О. Р. Пилипчуком та партійне бюро у складі Н. Ферштендікера, К. О. Пустовойтова, Я. Ш. Таліса, О. Р. Пилипчука та Н. Т. Друзя. Через 51 комуніста бюро здійснювало... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Як той добрий ангел - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники