Fridge magnet wooden gears

Від натхнення – до досконалості

 • Подобається1Не подобається
 • 21 Березня 2010, 22:17

На знімку (зліва направо): пацієнта обслуговують завідуюча стоматологічним кабінетом Неллі Олексіївна Біашвілі та медсестра Тетяна Миколаївна Елоян. Фото Сергія КІСИКА.

Минуло десять років, як у Бершаді було створено перший приватний стоматологічний кабінет під досить милозвучною назвою «Камелія». Відгуки про його роботу завжди були найкращими. Зважаючи на це, про його сьогодення і піде мова у цьому матеріалі. Розпочинати довелося, як кажуть, з нуля. Сама ж ідея спробувати організувати власну справу виникла в Андрія Івановича Андрушка ще коли був студентом. Тоді, у 1999 році, такий приватний кабінет виявився у районі першим.

Спочатку тут працювали четверо лікарів і дві медсестри, аж поки у 2003 році не відбулася його реорганізація.
В даний момент вона відбулася також, що цілком можна вважати нормальним процесом.
Будь-хто, кому хоч раз довелося скористатися послугами «Камелії», мав нагоду переконатися, що гарну славу, авторитет, за всю десятирічну її діяльність, колектив завойовував не тільки серед жителів району, а й навколишніх, зокрема і Гайворонського, що на Кіровоградщині.
А весь секрет, мабуть, у тому, що слава тут ніколи і нікого не заколисувала. На сьогодні її фахівці так само професійно продовжують працювати на авторитет фірми, як це робилося з самого початку. Адже в іншому випадку не можна було б спрямувати потік пацієнтів у свій бік.
Однак у роботі цього стоматологічного кабінету є одна немаловажна закономірність – запис на прийом до фахівців здійснюється наперед, тому біля дверей лікаря майже ніколи не буває черг. Ідучи назустріч пацієнтам, колектив завжди вибудовував, і робить це й понині, свою роботу так, щоб максимально врахувати їх інтереси. Тут найперше запитають кожного, коли найзручніше йому буде потрапити на прийом до стоматолога – у який день, години.
Тому людина, завітавши у визначений час, ніколи не вичікує довго в черзі. Якщо навіть затримується якусь хвилинудругу у теплому затишному коридорі, щоб акліматизуватися з дороги чи морозу, роздягнутися, то тієї ж миті до неї підходить медсестра, цікавиться самопочуттям, заспокоює при необхідності. Тут же до послуг відвідувачів і прекрасна наглядна агітація, в доступній формі представлені й розцінки за послуги, які надаються.
А їх види найрізноманітніші.
Від реставраційно-відновлювальних пломб трьох видів – ортопедичних, хірургічних, до відновлювального, ендодентичного лікування. Як реставрація на центральних зубах, так і протезування здійснюються за вибором пацієнта, як металокерамікою, так і металевими коронками. Причому, які б роботи не виконувалися, робиться це за найсучаснішими технологіями.
Анестетики (обезболювачі) підбираються відповідно до проблем кожного пацієнта, стану його здоров'я, віку, окремо – для дітей, яких поки що приймають тільки після чотирнадцятирічного віку, для матерів і вагітних.
Вам не віриться, що можна лікувати зуби і зовсім не відчувати при цьому болю? Завітайте з вашими проблемами у «Камелію», і ви в цьому особисто зможете переконатися.
Якщо в когось виникатимуть сумніви щодо плати за послуги, то вони тут, за свідченням лікарів, не вищі, ніж в інших стоматологічних кабінетах райцентру.
Причому, працює «Камелія» з восьми годин ранку і до вісімнадцяти вечора щоденно, без вихідних, та ще й знаходиться у досить зручному для приїжджих місці – одразу ж через дорогу від автовокзалу.
На пломби тут дається піврічна гарантія, на металокераміку – два роки.
Кажуть, що культурі обслуговування у лікарів Неллі Олексіївни Біашвілі та Нато Валеріївни Купрадзе, а також медсестер Тетяни Миколаївни Елоян та Вікторії В'ячеславівни Легкун декому з їх колег потрібно ще повчитися.
Ось де кожний з пацієнтів має можливість відчути, що тут справді працюють професіонали. Впродовж усіх десяти років тут прагнули знайти індивідуальний підхід до кожного з пацієнтів. А це вселяє неабияке довір'я. Колектив завжди ставив і ставить перед собою єдину мету – домагатися найвищого рівня обслуговування. І хоч стоматологічних кабінетів у райцентрі вже не один, але з таким обладнанням, як у «Камелії», здається, жодного. Саме тому лікарі тут запевняють, що більше пацієнтів ніде так професійно не обслужать.
Нинішня реорганізація пов'язана з тим, що працівники «Камелії» постійно беруть участь у виставках, конгресах, працюють з найкращими, найсучаснішими матеріалами. Як тільки з'являється щось нове, тут же прагнуть запровадити подібне в себе. А цьому, передусім, потрібно вчитися. Тому персонал постійно підвищує кваліфікацію.
Якщо ж хтось з них хоч на якусь мить перестає працювати над собою, то дуже швидко не вписується в ритм роботи даного кабінету, його вимог. З такими, зрозуміло, тут перестають співпрацювати. Девіз в роботі цього колективу завжди був і залишається такий: від натхнення – до досконалості.
Щодо перспективи, то звичайно ж, тут планують розширюватися. Щоб мати і дитячого стоматолога, і ортодонтію, і навіть вже й імплантологію.
Проблем з пацієнтами тут ніколи не було, і лікарі сподіваються, що не буде й надалі.
Тут враховано й те, що коли навіть у когось і виникне гостра потреба негайно потрапити до стоматолога, то його обов’язково приймуть. Тим більше, що рентген тут також на місці, що дає змогу вже за декілька хвилин прийняти рішення про лікування.
Щодо ендодонтії (лікування каналів), що є чи не найважливішим у стоматології, то воно також проводиться якісними матеріалами і в оптимальні терміни. І взагалі, тут успішно лікують навіть найскладніші захворювання.
Тож гарні відгуки про «Камелію» є найкращою оцінкою діяльності її працівників.
Павло ЗАХАРЧУК.


Дивіться також в розділі  Вдома
» 30.04.2015 У весняно-літній період для кожного з нас, особливо ж для любителів лісових прогулянок, існує ризик підхопити захворювання, про яке далеко не всі знають. Хвороба Лайма (бореліоз) діагностується лише у 40% випадків, причому самолікування або...
» 25.03.2014 У Бершадь родина Кобзіних переїхала із селища Городниці, що на Житомирщині. Привезли із собою не тільки свої звички, а й уподобання і рецепти поліських страв. Одна з них – холодна юшка з грибами та рибою. Без неї на їхній малій батьківщині не...
» 01.01.2014 Ялинки для новорічних потреб можуть мати три варіанти походження: а) бути спеціально вирощеними, б) бути отриманими внаслідок санітарних рубок та прорідження молодих насаджень, в) бути плодом браконьєрського про- мислу. В Україні дуже поширилося...
» 10.12.2013 Пропонуємо кілька порад, які допоможуть зменшити рахунки за електрику, без шахрайських методів.
» 24.11.2013 Як боротися зі стресом
» 09.11.2013 Хронічна серцева недостатність
» 26.08.2013 Життєдайна сила материнського молока
» 30.07.2013 Як сили відновити?
» 02.06.2013 Бережіть себе і будьте здорові
» 02.12.2012 Як запобігти інсульту?
Всі статті розділу Вдома »
Цікаві фото
15 фото   
<b>МАНЬКІВКА</b><br />
2 фото   
<b>В Білорусі є чому повчитися</b><br />Нещодавно делегація Вінниччини, очолювана першим заступником голови облдержадміністрації І.М. Мовчаном, відвідала...
2 фото   
<b>Привітали ветеранів</b><br />Війтівка Голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар побував у Олексія Красиленка, ветерана та...
7 фото   
<b>Випуск медсестер Бершадського медколеджу</b><br />Здається, ще зовсім недавно, вони прийшли вперше до цього коледжу. Обравши саме його, для того, щоб відкрити для себе...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Тюхтій Григорій Опанасович (1922) 1922 р., українець. Мобілізований в 1940 р. Рядовий. Загинув 1941 р.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Від натхнення – до досконалості - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення