• Босий Іван Іванович (1918) / Вовчок
  • Паланичка Василь Савич (1914) / П'ятківка
  • Усатюк Євген Павлович (1914) / Чернятка
  • Кливець Фризон Андріянович (1905) / Крушинівка
  • П'ятківський Іван Омелянович / Дяківка
  • Синявський Василь Омелянович (1915) / П'ятківка
  • Діхтяренко Семен Мойсейович (1905) / Берізки-Бершадські
  • Гетьман Сава Дмитрович (1894) / Війтівка
  • Пархоменко Митрофан Захарович (1913) / Баланівка
  • Гончаров Василь Іванович (1924) / Флорино
  • Білоус Петро Юхимович (1900) / Велика Киріївка
  • Зуб Тимофій Федорович (1909) / Сумівка
  • Бачинський Андрій Дорофійович (1905) / Чернятка
  • Бондарчук Петро Капітонович (1925) / Лісниче
  • Сивак Тимофій Купріянович (1921) / Теофілівка
  • Склярук Лазар Андрійович (1912) / Романівка
  • Копач Семен Максимович (1923) / Баланівка
  • Битюк Олександр Матвійович (1923) / Сумівка
  • Чечельницький Роман Никодимович (1925) / Маньківка
  • Мельник Йосип Лук'янович (1896) / Устя
  • Грозенко Севастян Андрійович (1902) / Лісниче
  • Лук'янчук Федот Павлович (1914) / Бирлівка
  • Ліщук Іван Микитович (1926) / Мала Киріївка
  • Третяк Петро Мефодійович (1895) / Серединка
  • Рудик Василь Павлович (1910) / Михайлівка
  • Гончар Василь Андрійович (1908) / Маньківка
  • Лободюк Марик Євстахійович (1919) / Тернівка
  • Флейснер Янкель Гершкович (1910) / Бершадь
  • Гоцький Микола Вікторович (1921) / Яланець
  • Яценко Стратон Костянтинович (1906) / Маньківка
  • Львовський Шльома Лейбович (1899) / Бершадь
  • Холявчук В. Ю. (1905) / Тернівка
  • Гав'юк Сидір Кирилович (1901) / Джулинка
  • Федоришин Тимофій Тофович (1922) / Маньківка
  • Катеринчук Михайло Климович (1921) / Ставки
  • Жарун Семен Федотович (1923) / Баланівка
  • Симоник Феофан Арсеньович (1921) / Флорино
  • Скапоущенко Антон Опанасович (1920) / Бирлівка
  • Янишевський Іван Кіндратович / Мала Киріївка
  • Байда Марко Іванович (1924) / Осіївка
  • Грозенко Роман Андрійович (1904) / Лісниче
  • Кравець Микола Васильович (1912) / Війтівка
  • Круковський Микола Андронович (1921) / Бершадь
  • Дмитриченко Дмитро Венедиктович (1914) / Джулинка
  • Мазур Микола Юхимович (1921) / М'якохід
  • Житняк Семен Спиридонович (1900) / Велика Киріївка
  • Заставнюк Дмитро Юхимович (1910) / Тернівка
  • Зарицький Гордій Якович (1911) / Маньківка
  • Зозуля Никифор Іванович (1914) / М'якохід
  • Горбатюк Андрій Петрович (1922) / Красносілка
  • Юров Михей Іванович (1909) / Бершадь
  • Гарасько Дмитро Порфирович (1920) / Сумівка
  • Бондар Григорій Філатович (1908) / Бершадь
  • Мотрученко Іван Петрович (1926) / Сумівка
  • Каричківський Харитон Кирилович (1894) / П'ятківка
  • Грозенко Олександр Андрійович (1910) / Лісниче
  • Микитюк Кирило Миронович (1916) / Баланівка
  • Гончарук Іван Антонович (1905) / Яланець
  • Задорожний Михайло Якимович (1916) / М'якохід
  • Сасюк Федір Іванович (1912) / Берізки-Бершадські
  • Оцабрика Опанас Феофанович (1901) / Лісниче
  • Пелих Михайло Миколайович (1901) / Велика Киріївка
  • Трояновський Опанас Олександрович (1904) / Бершадь
  • Маршук Євтихій Іванович (1918) / Сумівка
  • Цимбалюк Степан Парфентійович (1907) / Хмарівка
  • Костишин Максим Семенович (1920) / Маньківка
  • Надворний Михайла Іванович (1925) / Чернятка
  • Мазурик Микола Панькович (1924) / Осіївка
  • Омельченко Михайло Романович (1921) / Баланівка
  • Сучок Никифор Йосипович (1915) / Поташня
  • Колесник Яків Трохимович (1922) / Маньківка
  • Мазурик Іван Якович (1923) / Лісниче
  • Загороднюк Герасим Терентійович (1909) / Красносілка
  • Лановий Іван Миколайович (1904) / Тирлівка
  • Русначенко Іван Микитович (1924) / Бершадь
  • Криворучко Михайло Никифорович (1905) / Теофілівка
  • Крижанівський Давид Степанович (1908) / Тирлівка
  • Цимбал Микита Кузьмич (1902) / Війтівка
  • Коритчук Семен Тарасович (1898) / Мала Киріївка
  • Березовський Антон Іванович (1925) / Романівка
  • Мельничук Іван Филимонович (1898) / Кошаринці
  • Паляниченко Герасим Миронович (1907) / Устя
  • Ткачук Григорій Сергійович (1908) / Тернівка
  • Романчук Максим Пафнутійович (1909) / Лісниче
  • Черкас Филимон Сергійович (1923) / Баланівка
  • Гончаренко Андрон Лук'янович / Романівка
  • Будняк Григорій Трохимович (1898) / Тернівка
  • Шарко Самуїл Йосипович (1908) / Бирлівка
  • Верхолаз Терентій Хомович (1901) / Поташня
  • Главацький Тимофій Васильович (1912) / Мала Киріївка
  • Вдовиченко Ілля Варивонович (1910) / Лісниче
  • Фостик Федір Харлампійович (1919) / М'якохід
  • Лаба Павло Васильович (1921) / Серебрія
  • Роговий Парфен Іванович (1909) / Баланівка
  • Пугач Володимир Григорович (1901) / Яланець
  • Коновал Олексій Гивович (1908) / Бирлівка
  • Медвечук Іван Данилович (1908) / Тернівка
  • Куницький Михайло Микитович (1912) / М'якохід
  • Герега Степан Олексійович (1919) / Романівка
  • Манжул Володимир Юхтимович (1913) / П'ятківка

Теги



польщі виїзний прийом громадян сільськогосподарських «чарівна нива» скульптор сімейної медицини бершадський рц пмсд василя думанського ЗНО «колосок» випускників «устя» сімейна медицина «бершадський рцпмсд» ЗНО «бершадьбуд» василя думанського бершадський рц пмсд бершадський рц пмсд nemiroff василя думанського «промтехагросервіс» виставку вчителі лісгосп «нива» байдарці «зернопродукт мхп» бершадський рц пмсд бурлака освіти ЗНО ветеринарної гайворон виконавче провадження торгівлі пенсію виконавче провадження 8 березня шевченка великодні армспорту ветеран бурлака гарник usaid бурлака учитель великодні бершадський рц пмсд ЗНО млин бугу пасха ЗНО польщі виставку виставку армспорту берегиня гайворон вчителі ветеринарної вчителі врх податку ветеран фермерство «мрія» пожежної кобзаря вчителі лісгосп вчителі шевчук вчителі профілактики ЗНО ЗНО предметних транспортних засобів «зернопродукт мхп» лавренюк ЗНО ветеран вчителі бершадського районного суду поштового мандарин вчителі ветеран визволення «мрія» ветеринарної єсв ЗНО визволення сімейна медицина 8 березня бершадський рц пмсд Микола Кучер сімейна медицина герасимчук кобзаря птахокомбінат предметних випускників «явір-агросервіс» корупції освіта ветеран 8 березня пенсію 8 березня ветеран врх герасимчук лісгосп поділля дюсш бурлака пп «валентина» бершадського районного суду дітей-інвалідів 8 березня освіти афганістан лісгосп «за мужність» «зернопродукт мхп» ЗНО ветеран вчителі ветеран освіти дюсш «нива» дтп ветеран ветеран ЗНО 1 вересня Микола Кучер вибори містобудування пенсію пожежної освіти освіти 8 березня шевченка виїзний прийом громадян бершадського районного суду вагітності ЗНО пожежної дтп будкевича агросвіт 8 березня голодомор «за бойові заслуги» з днем народження ольшевський афганістан bershad виїзний прийом громадян гарник довкілля пожежної афганістан дтп «козачка» пенсійного дтп ЗНО енергозбереження ветеринарної ветеринарної будкевича афганістан ЗНО «бершадський рцпмсд» «веселка» бурлака «удич» дитсадка сільськогосподарських оренда «агрофірма «джулинка» музичні ЗНО ЗНО нкре пенсію дюсш еліта сільськогосподарських «берегиня» млин «зернопродукт мхп» герасимчук прав дитини «мати-героїня» бурлака комунального дюсш 8 березня мандарин ЗНО мельник бурлака «явір-агросервіс» василя думанського ЗНО армспорту гайворон млин бурлака 1 вересня бужанка «нива» «зернопродукт мхп» герасимчук вагітності «нива» бурлака «явір-агросервіс» ЗНО освіти ветеран жнива ветеринарної Микола Кучер віноблагроліс різдво гайворон виставку ветеран ЗНО ЗНО берладинка комунального бурлака «мати-героїня» бурлака зернопродукт «мати-героїня» ЗНО ЗНО





www.bershad.ua - Теги статтей, розміщених на сайті
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення